O mnie

Biuro przysieglyonline.pl zajmuje się tłumaczeniami od 2012 roku działając przede wszystkim w zakresie tłumaczeń medycznych oraz prawniczych. Od 2015 roku, po zdobyciu uprawnień tłumacza przysięgłego, oferta biura została rozszerzona o tłumaczenia poświadczone. Biuro przysieglyonline.pl działa nieprzerwanie w samym sercu Wadowic i to właśnie tutaj codziennie wykonywane są dla Ciebie tłumaczenia. Z uwagi na coraz większą liczbę Klientów chcących przetłumaczyć tekst bez wychodzenia z domu - postanowiłam im to ułatwić. Współpracując ze zgranym zespołem kilkunastu tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach i tłumaczących na wiele języków jesteśmy w stanie dostarczyć przetłumaczony tekst bez zbędnej zwłoki i z zachowaniem wszelkich standardów przekładu - w formie elektronicznej oraz tradycyjnej - papierowej. Znajdziesz u nas jasny sposób realizacji - prosty proces zlecania tłumaczenia, jasną wycenę końcową (bez ukrytych kosztów), konkurencyjne ceny i szybką płatność. Tłumaczenie można zlecić również zgłaszając się do biura osobiście - wszystkie potrzebne informacje znajdują się w zakładce „Kontakt”.Jak to działa?

Wyślij

Prześlij skan lub czytelne zdjęcie dokumentu do tłumaczenia na e-mail: biuro@przysieglyonline.pl lub skorzystaj z formularza na stronie.

Wycena

W odpowiedzi otrzymasz wycenę tłumaczenia oraz termin realizacji. W e-mailu znajdziesz także dane do dokonania płatności.

Tłumaczenie

Po otrzymaniu płatności rozpoczyna się proces tłumaczenia. Gdy tłumaczenie będzie gotowe otrzymasz tekst na wskazany adres e-mail (tłumaczenie zwykłe) lub skan (tłumaczenie poświadczone).

Dostawa

Oryginał tłumaczenia poświadczonego wysyłany jest listem poleconym  pocztą tradycyjną na wskazany adres.